Home Öne Çıkanlar Curse’e görüntülü sohbet ve ekran paylaşımı!

Geçtiğimiz Ağustos ayında Twitch tarafından satın alınan Curse, Eylül ayında TwitchCon’da kullanıcıların Twitch ve Curse hesaplarını birleştirip ekstra özellikler kazacağını duyurmuştu.

Curse, mümkün olan en iyi internet üzerinden konuşma tecrübesini sağlamak için şimdi görüntülü konuşma ve ekran paylaşımı sunuyor.

indir

Curse’ün görüntülü konuşma özelliği, kullanıcıların 4 kişiye kadar diğer kullanıcılarla konuşmasına olanak sağlıyor. Ayrıca ekran paylaşımı ile kendi ekranlarındakini de paylaşma olanağı var.

Skype aynı şeyleri daha önceden de sunuyor olsa da, Curse oyuncuların büyük bir kısmı tarafından Skype’a tercih ediliyordu. Bu tercihin bir sebebi de Skype üzerinden her ne kadar bazı ayarlarla önlenebilse de “DDOS” tehlikesiydi. Curse, sunduğu güvenlikle oyuncuların ve yayıncıların diğer insanlarla güvenli bir ortamda tecrübelenmesinin yolunu da açtı.

Oynadığınız oyunlarla ve kullandığınız hesaplarla da senkronizasyon yapabildiğiniz, alternatiflerine göre çok çok daha fazla özelliğe sahip olan Curse’ü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Sayfanın en altında, alternatifleriyle karşılaştırmasına mutlaka göz atın.

 

Leave a Reply