Home Mobil Aksesuar Farklı özellikleri ile bilinen Samsung Gear IconX satışa sunuldu!

Güney Koreli teknoloji devlerinden olan Samsung geçtiğimiz aylarda Samsung Gear IconX isimli bir kulaklık modeli duyurmuştu. Birçok ülkede satışa sunulan bluetooth kulaklık Türkiye’de ise henüz bulunmuyor.

Gear IconX daha çok sporcular için tasarlanmış bir ürün diyebiliriz. Aslında günlük kullanım için de uygun olan kulaklık kablosuz yapısıyla dikkatleri çekmeye başarıyor. Üzerinde sesi açıp kapatabileceğiniz veya çağrıları cevaplayacağınız bir buton bulunuyor. Cihaz suya karşı dayanıklı yapısının yanında bir akıllı bileklikte bulunan bazı özellikleri de kullanıcılara sunuyor. Ayrıca Gear IconX , S Health uygulaması ile senkronize çalışıp kalp atışınızı , mesafe ve hızınızı S Health üzerinden görebiliyorsunuz. Gear IconX , 3.5 saat müzik dinleme ve 1.5 saat konuşma süresine sahip.

4 GB depolama alanı bulunan cihaza , 1000 adet şarkı depolayabiliyorsunuz. Kulaklığı kullanabilmeniz için ise en düşük Android 4.4 sürümüne sahip ve en az 1.5 GB RAM’li bir akıllı telefona sahip olmanız gerekiyor. Şimdilik Android tarafını destekleyen cihazın ileride iOS işletim sistemine sahip cihazları da desteklemesi bekleniyor. Siyah , beyaz ve koyu mavi renkleri bulunan cihaz 229 euroluk Avrupa fiyatına sahip.

 

Leave a Reply