HWA Gaming’de Bu Haftasonu!

hwaminilogo

Bu haftasonu HWA Gaming için dopdolu bir haftasonuydu. Zoccos & Kingston HyperX Cup‘tan GameEkstra elemelerine kadar bütün detaylar bu haberde!

—————-

—————–

—————-

—————

—————

————–

————–

————-

————

Zoccos & Kingston HyperX CupTÜMÜ »

League of Legends takımımız toplam “12″ takımın mücadele ettiği Zoccos & Kingston HyperX Cup‘da rakiplerini geçerek finale yükseldi. Takımımız finalde Dark Passage ekibine mağlup olarak turnuvayı ikinci sırada kapattı. İkinci olarak 5x 8GB Kingston HyperX RAM ve 5x 1780 Riot Puan’ın sahibi oldular.

Yapılan Maçlar

HWA.Kingston [01:00] Lextus
HWA.Kingston [01:00] GameSatış (SOD)
HWA.Kingston [00:02] DP.Kaspersky Lab

Gameekstra YST Marmara Bölgesi ElemeleriTÜMÜ »

YST

Leauge of Legends takımımız HWA.Kingston YST bileti için kolları sıvadı ve Gameekstra‘da erkenden yerini aldı. Final’e kadar rahatlıkla ulaşan League of Legends ekibimiz finalde Team Turquality Blue ekibini 2-0‘lık bir skorla rahat geçerek YST biletini sırtladı.

Yapılan Maçlar

HWA.Kingston [01:00] Team Equilibrium
HWA.Kingston [01:00] CarnivoresGC
HWA.Kingston [02:00] Team Turquality Blue

bub

Takım Kadromuz

Ferit “WristCutter” Karakaya
Furkan “Stomaged” Güngör
Atakan “Crystal Meth” Aydın
Batu “Rutsel” Keleş
Ercan “TrieLBaenRe” Bozkurt

hwaystgameekstra

YST Ege Bölgesi ElemeleriTÜMÜ »

- Bir diğer League of Legends takımımız olan HWA.BaBs ise Yaz Sezonu Turnuvası bileti için Ege Bölge Finalleri karşılaşmaları sebebiyle Milky İnternet Cafe‘de yerini almıştı. Toplam “8″ takımın mücadele verdiği finallerde takımımız ilk turu rahat geçerek yarı finale yükseldi. Yarı finalde takımımız Shop4Gamers ekibi karşısında mücadele etti. Mücadeleyi iyi bir şekilde devam ettirmesine rağmen yapılan küçük hatalar sonunda maçı kaybederek yarı finalde turnuvaya veda etti.

Yapılan Maçlar

HWA.BaBs [01:00] 21st Century Gaming
HWA.BaBs [00:01] Shop4Gamers

Takım Kadromuz

Yiğit “maaaet” Gök
Cankat “RinneganisOP” Sönmezer
Can “Icarus” Göre
Ersel “D Flows” Doyranlı
Ömür “pawmaw” Belen

Semih “Opethic” Şen
Evrim “just W Kenpac” Doyranlı

GameEkstra S2 Elit KupaTÜMÜ »

Bir diğer heyecan ise GameEkstra’da, S2 Elit Kupa‘da yaşanıyordu. S2:Son Silah takımımız iyi bir performans sergileyerek finale adını yazdırmayı başardı. Finale kadar harita kaybetmeden gelen ekibimiz finalde Dark Passage ekibine mağlup olarak turnuvayı ikinci sırada bitirdi ve 1250 TL‘nin sahibi oldu.

hwas2

Yapılan Maçlar

HWA.GameSatış [02:00] SuddenRush
HWA.GameSatış [02:00] Phoenix Gaming
HWA.GameSatış [00:03] DP.Kaspersky Lab

Takım Kadromuz

Kaan “Fanatic” Bayramoğlu
Burak Tolga “Jushey” Meydanoğlu
Mert “xm0nsteer” Kılıçsoy
Gökhan “Chaox” Uçar
Kubilay “Andrew” Özkabaş

ESL Go4CS:GOTÜMÜ »

1044568_385625898204048_1586978860_n

HWA.Kingston, CS:Global Offensive takımımız ise hafta sonu Go4CSGO’da mücadele etti. ESL tarafından bu hafta 50. kez düzenlenen Go4CSGO’da takımımız şampiyon oldu. Çeyrek Finalde Rusya’nın HiGH DiFFiCULTY GAMiNG takımını yenen ekibimiz, ardından Yarı Finalde Finlandiyalı ONLINERZ takımını geçmeyi başardı. Finalde ise Ukrayna’nın güçlü ekiplerden KerchNET ile karşılaştı. Takımımız, KerchNET ’i 16-07‘lik skorla geçerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Şampiyon olarak 100€ ödülün sahibi olan takımımız, Haziran ayı finallerine de katılmaya hak kazandı. Haziran ayı finallerinde Avrupa’nın en güçlü ekipleriyle karşılaşacak takımımıza şimdiden başarılar diliyoruz.

gg

Yapılan Maçlar

HWA Gaming [16:13] fagg0ts
HWA Gaming [16:13] Come And Get US
HWA Gaming [16:03] HiGH DiFFiCULTY GAMiNG
HWA Gaming [16:14] ONLINERZ
HWA Gaming [16:07] KerchNET

Takım Kadromuz

Salih “marqnue” Onaran
Cihan “ONLY” Gönek
Çağatay “Despe” Sedef
Uğur “Reaqs” Altıok
İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş
Emre “e1″ Biçer

Takımımız için müthiş yoğun ve eğlenceli geçen bir haftasonunu geride bıraktık. Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan sayısız ve çeşitli turnuvalarda tekrar başarı basamaklarında en üstlerde olmak ümidiyle. HWA Gaming‘e gönülden destek veren bütün fanlarımıza sonsuz teşekkürler!

Share on MyspaceShare via email

Yorumlar

comments

Nevzat "addict" Öz hakkında

Nevzat Öz.Takımı Beşiktaş ve eSpora ilgisi olan fakat oyunu bir yana bırakıp bu oyunlar hakkında okurları bilgilendirmeye çalışan kişilik. HWA Gaming Haber Editörü Fan Page http://fb.com/officaladdict

Bir Cevap Yazın