Home Donanım Çevre Birimi Logitech eSpor oyuncuları için yeni faresini tanıttı!

Profesyonel oyuncular için oyuncu ekipmanlarının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Çevre birimi üreticisi olan Logitech , profesyonel e-sporcular için yeni bir fare tanıttı.

Pro Gaming Mouse

Pro Gaming Mouse oyuncu farelerinde görmüş olduğumuz abartılı bir tasarıma sahip değil. Tasarım olarak G100’e oldukça benzer bir yapıda , aynı zamanda G303 hızına ve kesintisiz tepki süresine sahip. Logitech yetkililerinden olan Ujesh Desai yeni oyuncu faresinin G100 ve G303 esintilerine sahip olduğunu da söyledi.

Teknik Özellikleri 

PMW 3366 sensörü sayesinde üst düzey bir hassasiyet sunan fare , profesyonellerin yeni gözdesi olabilir. Sıfır yumuşatma ve filtreleme özelliği ile isabetli bir tıklama performansı sunan Pro Gaming , 200 ile 12-000 DPI aralığına sahip. Metal yaylı sistemi sayesinde sağ ve sol tuşların gerginliği ayarlanıp , oyunlardaki tepki verme oranı daha da hızlanmış durumda.

espor-icin-fare-pro-gaming

Sade , Hafif ve Dayanıklı Tasarım 

Rahat ve hafif bir tasarıma sahip mouse , Logitech’in uyguladığı ağır testlerden başarıyla geçti. Ayrıca farenin sağ ve sol tuşlarının 20 milyon kez tıklanmayla test edildiğini de söylemek gerekiyor. Bu da 2 yıl boyunca günde 10 saat oyun oynamaya eşit. Pro Gaming modelinin üst kısmının , tutuşu ve dayanıklılığı arttırması için özel bir maddeyle kaplandığını da hatırlatmak gerekiyor.

Mouse’un dahili belleği sayesinde , kaydettiğiniz ayarları başka bir bilgisayarda tekrar ayarlamak zorunda kalmadan , fareyi alıştığınız şekilde kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Ne Zaman Satışa Sunulacak ?

Eylül ayında Avrupa’da satışa sunulacak Logitech G Pro Gaming Mouse’un etiket fiyatı , 79.99 euro olarak belirlenmiş. Ülkemize de kısa bir süre içerisinde geleceğini söylemek gerekiyor.

Leave a Reply