• Merkez, Kütahya
  • info@hwa.com.tr
HWA

FAALİYET ALANLARIMIZ

     HWA olarak; başta ahşap olmak üzere, porselen, seramik, çini ve cam imalatı ile tüm züccaciye ürünleri, ahşap ev dekorasyon ürünleri, bahçe ve veranda malzemelerinde uzman kadrolarımızla müşterilerimize, Kütahya Merkez ve Gediz’de üç ayrı atölyemizde ürettiğimiz ürünlerle hizmet vermekten mutluyuz. Kütahya ilimizin çini, seramik, porselen ve cam imalatı konusunda dünya başkenti olması nedeniyle bizlerin de ahşap-seramik, ahşap-çini, ahşap-porselen ve ahşap-cam uyumuyla yeni ürünler geliştirmemize sebep olmuştur. Lazer, markalama, cnc ve mekanik alanda diğer teknolojik her türlü üretim ekipmanlarına sahip olmamız, işimizi daha profesyonel yapmamıza katkı sağlamaktadır.

     Kurulduğumuz günden itibaren müşterilerimizin isteğine göre mutfak ürünleri tasarımı yapıp müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Firmamız; ‘’hayallerin dileğe, dileklerin gerçeğe dönüştüğü’’ adres olarak, siz hayal edin biz yapalım anlayışıyla her türlü ahşap üretimini yapabilecek kapasite ve yeteneğe sahiptir. Makine ve kalifiye olmuş çalışma arkadaşlarımızla istenilen ürünü, istenilen ölçü ve miktarda üretme kapasitesine ulaşmış durumdayız.

     Her geçen gün siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni tasarımlarla ürün çeşitliliğimizi arttırmış durumdayız. Her zaman firma olarak ilk amacımız kalite ve buna bağlı müşteri memnuniyeti olmuştur. Ürünlerimiz, kalite ve uygun fiyatı ile tercih edilebilir durumdadır. Satışlarımızı, yurt içi ve yurt dışına kargo ile müşterilerimize en hızlı ve özenle ulaştırmaktayız.

     Üretimlerimizden bazılarına ait görseller web sitemizde sunulmuş olup HWA gösterdiğiniz ilgi ve tercih için teşekkür ederiz. Siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Tahta Kaşıklar

Saklama Kapları

Kesim Panoları

Sunum Ürünleri

Ahşap Kapaklar

Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Exercitation ullamco laboris

Aolore magna aliqua

HAN WOODWORKING&ARTCRAFT

’’Hayallerin dileğe, dileklerin gerçeğe dönüştüğü adres’’

Our Team

Company Leadership

Doris Jordan

Design Expert

Johnny Ramirez

Design Expert

Diana Wagner

Design Expert

Harry Garrett

Design Expert
X